FURNITURE / Tables / Coffee table 6274256
nr 627 4256
COFFEE TABLE
1920s. , diameter: 90, height: 60, wear.
1920-tal. , diameter: 90, höjd: 60
Condition: slitage
100
SEK 550
Monday Mars 1 2010
at 18:01:12
100 kr
300 kr
500 kr