FURNITURE / Tables / Coffee table 6274256

nr 627 4256

COFFEE TABLE

1920s. , diameter: 90, height: 60, wear.

1920-tal. , diameter: 90, höjd: 60

Condition: slitage

100

SEK 550

Monday Mars 1 2010
at 18:01:12